Vracím se k hraní karet .-)

26. září 2011 v 17:35 | Článek pro vás napsal Míla |  Fantasy - Člověk by neměl snít, pokud ve své sny nevěří.
Jednoho dne se mi všechno sesypalo, doslova, sesypal se mi pokoj a vše v něm tak bylo nenávratně pryč. Z pokladů o které jsem tak přišel, mě ale opravdu trápí "balíček karet".

"Balíček karet", nezní vlastně vůbec zajímavě, pokud člověk o těch kartách neví více. Nebyl to obyčejný balíček, kdejakých karet. Byl to velký a cenný balík karet z vůbec první sběratelské karetní hry na světe Magic: The Gathering.
Poslední dobou mi to ale nedá a musím na hru, souboje a turnaje v ní pořád myslet, což má za důsledek jedinou věc. A to nový start, zítra plánuju objednat nové karty z internetu a začít znovu sbírat, znovu hrát. Musím ještě pořádně vybrat s kterým balíčkem budu začínat a rozmyslet kterému elementu se v tomto fantasy světě věnovat, zatím mi imponuje Swamp (mokřina).

No ještě bych vám mohl o těchto kartách něco říct, pro zajímavost, nebo pokud by jste se chtěl někdo přidat. Jde o krásné ilustrované fantasy hrací karty, ilustrace na nich jsou originální a u každé je zmíněn i autor. Karty jsou přeložené do spousty jazyků a šarvátky i turnaje se tak hrají po celém světě.
Každý hráč má svůj balíček karet (získává je koupí nebo výměnou s ostatnímí hráči), balíček musí sestavit tak aby spolu karty dokonale spolupracovali. Když je balíček dobře sestavený, stačí už jen vyzvat na souboj jednoho nebo i více protivníků a pomocí magie a mocných stvoření z nepřítele vymlátit veškerý život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama