Might and Magic VII: For Blood and Honor

20. srpna 2011 v 5:04 | Článek pro vás napsal Míla |  Small cave - Útočiště pro každého kdo utíká před světem.
Ustřelit 20 nebo 50 hlav v Counter Strike Source, nebo ničit reaktory v nejnovějšim Unreal Tournament i třeba vytvořit si pěknou plechovku v Need for Speed, to beru. Ale pro nás co jsme hry mastili od kolébky, od první verze OXO, přez Asteroids, Dungeon, Wizardy, Golden Axe, Wolf 3D, Tibia atd... pro nás jsou tu jiné hodnoty. A například u mě, není hráč hráčem, dokud nedohrál, podle mě nejpovedenější dílo ze série M&M a to sice Might and Magic VII : For Blood and Honor.

Might and Magic není hra, je to svět, ve kterém potkáváte obrovské množství tvorů, měst a kouzel, potkáváte je dokola v každé ze série her. A že jich neni málo, pokud se nepletu jde o něakých 17 her !!! Jde o krásné fantasy ( je pravda že do sedmého dílu se našel i něaký ten sci-fi prvek :-)) a já napíšu pár vět o tomto dílu.

Začínáte na Smaragdovém ostrově se svojí čtyřčlenou družinou (pokud ze začátku hry vytvoříte špatnou družinu, nemusíte hru ani dohrát) která může pojmout rasy jako člověk, elf, trpaslík a goblin, spoustu povolání a spoustu dovedností. Na ostrově se zapojíte do soutěže o hrad, no kdo by se do takové soutěže nezapojil. Pokud splníte úkoly dané soutěží a nejsou úplně jednoduché, tak vás Vévoda pošle lodí šup na pevninu.

"Your new castle is located in Harmondale" tak na tuhle větu nezapomenu, tuším že provází intro které probíhá když vyhrajete své sídlo. Šlo o podvod, vévoda se chtěl hradu zbavit, ono válkou zničená ruina plná krys a goblinů je jenom na obtíž. A ke všemu když leží napomezí území Elfů a Lidí, takže i mezi jejich odvěkými spory. Pro silné království jako je Erathia jste jen plevel, jeden z dalších pánů ztroskotaného hradu, kteří nemají žádnou životnost.

Každopádně mě se povedlo dějiny hradu Harmondale přepsat a s pomocí trpaslíků dokonce i trosku proměnit na.... no třeba uvidíte sami...


A tohle je moje družina:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama