Červen 2009

The Agonist

3. června 2009 v 17:07 | Článek pro vás napsal Míla |  Metal - text, voice and strains together in fight!
Tha Agonist, jedna z kapel které si vždy velmi rád poslechnu! Konkrétně hudba téhle party je plná rytmu a energie, rychlích změn, zajímavého hudebního základu a samozřejmě krásného hlasu Alisse White-Gluz.


Alissa White-Gluz - Zpěv
Danny Marino - Kytara
Chris Kells - Baskytara
Simon McKay - Bicí
Chris Adolph - Kytara (live)

Jde o melodic metalcore skupinu, založenou roku 2004 v Montrealu (Kanada). Agresivní metalcorové riffy, rychlé přechody a střídání tempa, stejně tak growling, který se zas okamžítě změní na jemný melodický vokál. Texty nesou například náplň jakou jsou, ekologické problémy, práva zvířat, a jiné současné problémy.

Na myspace.com mají The Agonist profil na kterém určitě najdete pár zajímavostí včetně aplikace eventful, pomocí které lze pozvat skupinu sem k nám, mělo by stačit když podpoříte svým hlasem některý z návrhů. Určitě si puste některý z opravdu povedených klipů a povině poslechněte alespoň jednu songu =)

Jde o mladou kapelu na záčátku své kariéry, ovšem moc dobře vědí co je v tuto dobu moderní a jejich songy jsou opravdu v kurzu. Po americe vystupují prakticky několikrát do týdne a já jen budu doufat že se doustanou i k nám, třeba v rámci něakého festivalu. Přeji si aby nešláply vedle a jeli pořát svou originální hudbu, držim palce.

Díky za návštěvu, doufám že se článek líbil.