Očekávaná pošta

27. dubna 2009 v 10:06 | Článek pro vás napsal Míla |  Small cave - Útočiště pro každého kdo utíká před světem.
Pomalu dosním, ale ještě neotvírám oči, kolem mě už neohleduplně prochází zbytek osazenstva bytu, asi i to mě zbudilo. Následuje ještě hodinka odpočívání, můžu si to dovolit, zbývá mi ještě den pracovní neschopnosti. Až pak se pomalinku převalim do sedu a po chvilce s přivřenýma očima vyrazím připravit si ranní kávu. Zapnu počítač a prolistuju pár stránek, v doprovodu klasického Anglického metalu. Narychlo si alespoň připravím krajíc chleba s taveným sýrem, jen abych zahnal hlad, ovšem krajíc byl málo, ukázal se akorát jako způsob jak si nasrat žaludek =) .

Žvíkám další krajíc, někdo z chodby zavolá že jde na skok pryč, tak ho poprosím aby určitě kouknul do schránky. A ještě že jsem ho tím pověřil, za chvíli mi dává vědět že zrovna někdo u schránky vypisoval výzvu k vyzvednutí balíku, nejspíš proto že máme celkem umíněný zvonek. Popadnu peněženku a běžím dolu, vzdám se notné části svojí výplaty a převezmu si netrpělivě očekávaný balík. Cestou nahoru vášnivě trhám obal =).

Pomalu vytáhuji první z položek, tričko Chidren Of Bodom s nápaditým potiskem, okamžitě ho zkouším a padne jako šité namíru. Netrpělivě hledám další oběj, jelikož už je teplo na černé kalhoty, pořídil jsem si trenýrky CoF které taky padly dokonale, rovnou si je nechávám na sobě =). Další rados mi udělala mikina Iron Maiden která byla ještě hezčí než na obrázcích, padla jako ulitá a je velmi pohodlná, nebudu jmenovat celý obřad rozbalování, zajímavý se zdá pouze mě, protože mam radost jak malé děcko. Jednoduše dál balík obsahoval tričko Black Sabbath, které ladí perfektně s kraťasy, dál pár placek, nášivky, náramek a pásek.

Prostě jsem si konečně po delší době zas řekl, "řert vem peníze,, a udělal jsem si radost a protože mi takové balíčky nechodí denně, tak sem se s ním pochlubil i vám. Snad se to dalo číst, mějte se pěkně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama