Small cave, první článek.

1. března 2009 v 18:05 | Článek pro vás napsal Míla |  Small cave - Útočiště pro každého kdo utíká před světem.

Vítejte na Smallcave.blog.cz

Vítejte, na jednom zapadlém blogu u kterého si může kdokoli udělat pohodlí a ztrávit něaký čas nad články které pro vás budu dávat dohromady.


Tento první článek by měl být informativní, takže rozepíši pár základích informací o tomto blogu.

Blog sem založil dnes 1. března 2009, ovšem nápad na založení je už starší a dokonce první vzhled (grafiku) blogu jsem si vytvořil den, dva předem.

Neni to muj první blog, mám již jeden, který budu používat na člány jiného tématu nebo ho pomalu zruším (www.yoshiaki.blog.cz).

Proč Small cave, chtěl sem vytvořit klidnějíší blog, pro užší sortu lidí, pro lidi co mají společné zájmy jako já, místo kam můžu zveřejnit co se mi líbí, co mě zaujalo a moje názory o všem se budu snažit psát takovým způsobem aby nebylo zbytečné blog navštěvovat. Budu rád za jakoukoli rekaci, kladnou či zápornou, chci s vámi skreze blog komunikovat a dohadovat se.

Dále nepodporuju řetězáky a podobné kravinky a na jakýkoli spam nebo reklamy na blogy s tématikou která mě nezajímá a na jakékoli scestné komentáře nebudu reagovat, nebu zareaguju dost záporně =)

To bude prozatím všechno a pokud si přečtete třeba jen jeden můj článek, pokud vás zaujme třeba jen jediná myšlenka, budu za to rád.

Děkuj za návštěvu mého blogu.

Váš cave keeper Deathrow

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama